אודותינו

חברת אוטו-ליס פועלת משנת 1996 בשוק הרכב הישראלי ומשווקת תכניות ליסינג תפעולי, ליסינג מימוני, מיני-ליס וליסינג לפרטים.
החברה מציעה מגוון רחב של תכניות ליסינג ומימון לכלי רכב, ללקוחות עסקיים ופרטיים. 
היעד העיקרי של החברה הוא מתן שירותים תפעוליים לכל סוגי הרכב ופתרונות פיננסים יצירתיים ללקוחותיה. דרך הפעולה שלנו באוטו-ליס היא  למידה של צרכי הלקוח, ומציאת פתרונות יצירתיים וייחודיים שלוקחים בחשבון את רצונות הלקוח ומצב השוק, כדי להביא ללקוחותינו את העסקה הטובה והנכונה עבורם.

המודל העסקי

המודל העסקי של אוטו ליס מדגיש מציאת פתרונות לצורכי לקוחותיה ויצירת ערך מוסף החברה מצוידת במערכות מחשוב מהמתקדמות ביותר בתחום ניהול ציי הרכב ובקרת רכבים – הן מהזווית התפעולית והן מהזווית הפיננסית. כל הידע והניסיון הצבורים בחברתנו יועמדו לטובת לקוחותינו – כל אחד על פי צרכיו ועל פי דרישותיו.

על החברה

החברה מנהלת צי של אלפי רכבים, הן למגזר הפרטי בו אנו מתאימים ללקוח על פי דרישתו את הרכב ואת אופי העסקה כך שתתאים לו במדוייק לצרכיו האישיים, והן למגזר העסקי שבו אנו עובדים עם כמה מהחברות הגדולות במשק הישראלי שבין לקוחותינו חברות שמירה, אנרגייה, נדלן, היי-טק, תעשייה, וכו’.
הקו שמוביל אותנו הוא לדאוג שכל לקוח יקבל שירות אישי מקצועי ואדיב 24/7 לכל אורך התקופה בה הוא בקשר עסקי איתנו , על מנת שנמשיך ללוות את הלקוח גם ברכב הבא שלו.

01

יעוץ מקצועי בבחירת סוג הרכב והתאמתו ללקוח

02

רכישת הרכב, הכנתו ומסירתו ללקוח

03

סיוע במכירת צי הרכבים הישן של הלקוח – לצורך החלפה

שנתחיל לעבוד יחד?

יצירתיות וחדשנות:

כחברה מובילה ומקצועית בתחומי הליסינג השונים , ומתוך הבנה ורצון לענות לצורכי הלקוח אנו מציעים מגוון נרחב של תוכניות השכרה ותוכניות מימון – בהתאם לאופי וצרכי הלקוח, סוגי הרכב השונים, מידת שימוש הלקוח ברכב תוך כדי התחשבות בתזרים המזומנים, הכרה לצורך מיסוי והזדמנויות שיווקיות שונות.

לכל שאלה, מוזמנים לפנות;

sec@auto-lease.co.il

פנו אלינו

Call Now Button

אנחנו כאן בשבילך

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם