ליסינג תפעולי

ליסינג תפעולי משמש בדרך כלל על מנת לתאר עסקה של החכר דרך מקום העבודה. כאשר העובד מקבל רכב החכר כחלק מתנאי העסקה במקום העבודה, הוא יידרש לבחור רכב מסוים, בדרך כלל מתוך מבחר של מכוניות מקטגוריה אחת או שתיים. לאחר ההזמנה יקבל העובד את המכונית מיד וללא תשלומי מקדמה.

בסוף תקופת החכירה – 36 חודשים על פי רוב – מוחזרת המכונית לחברת ההחכר והעובד זכאי לחזור על התהליך מחדש או לא לחדשו כלל. במהלך תקופת החכירה, בעלות המכונית – כפי שהיא מוגדרת ברישיון הרכב – היא של חברת ההחכר, והמכונית למעשה מושכרת לכל דבר.

עסקת ההחכר התפעולי כוללת גם חבילת תחזוקה הכוללת טיפולים שוטפים, טיפול בתקלות שונות שצצות בתקופת החכירה, תשלומי ביטוחים, אגרות וטיפול בטסט השנתי ולעיתים מגלמת בתוכה אף את עלויות הדלק.

 מדובר בפתרון נוח עבור עסקים, שמחפשים לפטור את עצמם מהטרחה שבהחזקת רכב. זאת ועוד, ההחזר החודשי פירושו שאין הוצאות לא צפויות, וכי ניתן לדעת את העלות המדויקת עבור הרכב. עלות התשלום החודשי מגלמת בתוכה את כל אותן ההוצאות שהנהג פטור מהן, ועל כן ייתכן שתהיה גבוהה יחסית.

 כמו כן, בתום תקופת ההחכר חוזר הרכב לבעלות חברת ההחכר, ועל כן מדובר בפתרון זמני בלבד ולא בקניית רכב. החכר תפעולי מקובל בעיקר בקרב חברות המחזיקות בציי רכב גדולים עבור עובדיהן.


ליסינג תפעולי באוטוליס

בעל עסק? ליסינג תפעולי ב”אוטוליס” ייתן לך ראש שקט, כדי שתוכל להתעסק במה שחשוב באמת! אצלנו ב”אוטוליס” תוכלו להנות מעסקת ליסינג תפעולי בחברה ותיקה בתחומה, עשירה בניסיון, והוגנת במחיר, ובשירות של 24/7.

ב”אוטוליס” נתאים לך את העסקה המדוייקת בשבילך, ואתה פשוט תנהג ברכב ותמלא דלק, נושאים כמו טיפולים, תיקונים, תשלום אגרות רישוי, ביטוחים, וכל האחזקה והתחזוקה הם באחריותנו המלאה!

לפרטים נוספים ויצירת קשר אתם מוזמנים להשאיר פרטים ונחזור אליכם עם הצעה מעולה!

לכל שאלה, מוזמנים לפנות;

sec@auto-lease.co.il

פנו אלינו

Call Now Button

אנחנו כאן בשבילך

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם